CDRH5D28-4R2NC
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CDRH5D28-4R2NC
Part Number : CDRH5D28-4R2NC
Manufacturer : Sumida Corporation
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CDRH5D28-4R2NC More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 5.6896 mm
Shielding : Shielded
Inductance : 4.2 µH
Current Rating : 2.2 A
DC Resistance (DCR) : 31 mΩ
Max Operating Temperature : 100 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 725 In Stock
Applications : Advanced driver assistance systems (ADAS) Medical Portable electronics
Width : 5.6896 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 30 %
Case/Package : Nonstandard
Test Frequency : 100 kHz
Height - Seated (Max) : 2.9972 mm
Min Operating Temperature : -40 °C